Wnętrza, wyposażenie wnętrz, oświetlenie, nieruchomości

Odpowiednie meble, oświetlenie oraz dekoracje sprawią, że twój dom stanie się wyjątkowy. Nie czekaj i skorzystaj z naszych poleceń i inspiracji! :)

Krzesła i fotele

Fotel biurowy Chester

Dobrze dopasowany fotel biurowy to bardzo ważny element, który może nam pozwalać na komfortową pracę. Jednocześnie, jeśli uda się go dobrze dopasować można oczekiwać, że taki fotel będzie doskonale spełniał swoje zadania na wielu płaszczyznach. Jeśli mamy dobry fotel to tak naprawdę w czasie pracy możemy skupić się na tym co najważniejsze a nie musimy myśleć o bolących nas plecach. Doskonałym wyborem w tym względzie będzie fotel Chester, który świetnie się, który można określić jako doskonały fotel menadżerski, który przygotowany został przez firmę Nowy Styl.

Jest to fotel, który został przygotowany przez firmę Nowy Styl jako świetny element, który będzie się sprawował doskonale zarówno w gabinetach, które są w stylu nowoczesnym jak i w stylu klasycznym. Wyjątkowy fotel Chester będzie wyróżniał się między innymi swoją smukłą linią, z którą jednocześnie przygotowane jest bardzo szerokie siedzisko i profilowane oparcie o ergonomicznym charakterze. Wszystko uzupełnia tapicerowany zagłówek. Fotel taki najlepiej prezentuje się, gdy zostanie przygotowany ze skórzaną tapicerką. W ten sposób otrzymujemy wyjątkowość i elegancje, jeśli dodatkowo wykona się pikowanie na oparciu i siedzisku. Jeśli chodzi o fotel Chester to firma Nowy Styl zdecydowała się dla nas przygotować kilka wersji tego fotela. Możemy wybrać podłokietniki, które są tapicerowane bądź też polerowane aluminium oraz stal na podstawie czy też nakładki z drewna na podstawę oraz podłokietniki. Dużą zaletą tego fotela będzie między innymi zastosowanie mechanizmu Epron Syncron, który jest ciekawym rozwiązaniem. Dzięki temu otrzymuje się komfort pracy i wiele ciekawych możliwości: – można swobodnie kołysać się na fotelu, dzięki czemu otrzymujemy możliwość zredukowania napięcia w mięśniach kręgosłupa – można odchylać oparcie synchronicznie z siedziskiem – można zastosować blokadę siedziska dzięki temu mamy oparcie w pięciu pozycjach i to pozwala na dostosowane fotela do wymogów pracy. – można regulować wysokość fotela przy pomocy podnośnika pneumatycznego, który pozwala na dostosowanie fotela do własnych wymagań – można regulować siłę oporu na oparciu – można wykorzystać mechanizm Anti-shock, który zabezpiecza przed uderzeniem, gdy zwolni się blokadę oparcia.

Fotel Chester jest przygotowany w sposób naprawdę solidny i został między innymi opatrzony stosownymi atestami bezpieczeństwa oraz jakości, dzięki czemu bez obaw można się decydować na jego zakup, jeśli chcecie otrzymać dla siebie naprawdę dobry produkt.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.